خدمات ويژه :
تجربه‌ای منحصر به فرد را تجربه کنید و از خدمات با کیفیت بالا و حرفه‌ای ما بهره‌مند شوید.

مهاجرت همراه با دغدغه‌های فکری بسیاری همراه است، اما با تیم ما در کنارتان، می‌توانید با اطمینان و آرامش، به سوی آینده‌ای بهتر و با امید حرکت کنید.

موسسه حقوقی ایران کانادا علاوه بر خدمات اولیه مهاجرت بستری مطمئن برای سایر خدمات مهاجرتی از قبیل کاریابی ، خانه یابی ، افتتاح انواع حسابهای بانکی ، ترانسفر و همچنین نقل و انتقال مرسوله می باشد 

جهت دریافت راهنمایی از مشاوران ایران-کانادا کلیک کنید

کاریابی 

ما، به عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات کاریابی حرفه‌ای، شما را به دنیای فرصت‌های شغلی در کانادا می‌بریم. با توجه به بازار کار پویا و گسترده کانادا، ما متخصصان ماهر و با تجربه‌ای را در کاریابی برای شما فراهم می‌کنیم.

با ارائه مشاوره شغلی حرفه‌ای، ما به شما کمک می‌کنیم تا بر اساس توانمندی‌ها، تجربیات و علاقه‌های شما، بهترین فرصت‌های شغلی در کانادا را پیدا کنید. با همکاری تیم ما، رزومه‌ی شما به شکلی حرفه‌ای و جذاب طراحی می‌شود و برای شرکت‌های کانادایی مورد توجه قرار می‌گیرد.

همچنین، ما در جستجوی فرصت‌های شغلی خارج از مرزها همراه شما هستیم. با توجه به شبکه گسترده‌ای که در زمینه همکاری با شرکت‌های بین‌المللی داریم، به شما کمک می‌کنیم تا به فرصت‌های شغلی بین‌المللی در کانادا دست پیدا کنید و به سراسر دنیا راه یابید.

با توجه به تغییرات قوانین مهاجرت و ویزای کاری در کانادا، ما به عنوان متخصصان مهاجرت، به شما راهنمایی لازم را ارائه می‌دهیم. از تهیه مستندات مورد نیاز تا راه‌اندازی مصاحبه و مراحل مهاجرت، تیم ما با شما همراه خواهد بود تا مهاجرت شما به کانادا به طور سریع و موفقیت‌آمیز انجام شود.

با موسسه ایران کانادا ، پیشرفت حرفه‌ای و زندگی بهتر در کانادا به دست خواهید آورد. ما به عنوان همراه شما در این مسیر، مشتاقانه به کمک شما هستیم تا شغلی متناسب با توانمندی‌ها و اهدافتان را در کشوری پراز امکانات و فرصت‌های بی‌نظیر پیدا کنید.

جهت درخواست کاریابی فرم زیر را تکمیل کنید

خرید و اجاره خانه 

در وبسایت ما، شما را به دنیای خرید و اجاره خانه در کانادا دعوت می‌کنیم. با توجه به بازار مسکن پویا و گسترده کانادا، ما به عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات خانه‌یابی، به شما کمک می‌کنیم تا خانه‌ای مناسب برای زندگی خود پیدا کنید.

با توجه به محدودیت‌ها و نیازهای شما، ما بهترین گزینه‌های خانه را در نقاط مختلف کانادا برای شما پیدا خواهیم کرد. با توجه به محدودیت‌های مالی، موقعیت جغرافیایی و ترجیحات شخصی، ما به شما خانه‌های اجاره‌ای و فروشی با امکانات و ویژگی‌های دلخواهتان را معرفی خواهیم کرد.

همچنین، با توجه به مهاجرت و تغییر مکان، تجربه‌ای آسان و راحت را برای شما فراهم می‌کنیم. با همکاری تیم ما، مراحل مرتبط با خرید یا اجاره خانه از جمله بررسی معامله، مذاکره قرارداد و تنظیمات لازم را با شما انجام خواهیم داد تا به طور سریع و موثر به مقصد خود برسید.

علاوه بر این، ما به شما امکان می‌دهیم تا قبل از تصمیم‌گیری نزدیکتر به خانه‌ای که قصد دارید خریداری یا اجاره کنید، آن را مشاهده کنید. از طریق وبسایت ما، شما می‌توانید عکس‌ها، ویدئوها و اطلاعات جزئی دقیقی از خانه‌های مورد نظر خود را ببینید.

با موسسه ایران کانادا پیدا کردن خانه‌ای آرامش بخش و به سلیقه شما دیگر دغدغه نخواهد بود. ما در کنار شما خواهیم بود تا خانه‌ی رویایی خود را در کانادا پیدا کنید و تجربه‌ی زندگی راحت و شادی را در آن تجربه کنید.

جهت درخواست خانه یابی فرم زیر را تکمیل کنید

افتتاح حساب های بانکی 

 ما به عنوان یک منبع اطلاعات مهم برای مهاجران به کانادا، شما را در فرآیند باز کردن حساب بانکی در کانادا هدایت می‌کنیم. با توجه به اهمیت حساب بانکی در زندگی روزمره، ما به شما راهنمایی لازم را ارائه می‌دهیم تا این فرآیند را به سادگی و با اطمینان انجام دهید.

باز کردن حساب بانکی در کانادا برای مهاجران می‌تواند مراحلی پیچیده و زمان‌بر باشد. اما با دستیابی به منابع و راهنمایی صحیح، می‌توانید این فرآیند را به طور موفقیت‌آمیز پشت سر بگذارید. ما به شما اطلاعات مورد نیاز برای باز کردن حساب بانکی در کانادا، از جمله نوع حساب، مستندات مورد نیاز و روش‌های مختلف ارائه می‌دهیم.

از طریق وبسایت ایران کانادا ، شما می‌توانید به لیست بانک‌های معتبر در کانادا دسترسی پیدا کنید و توضیحات مربوط به هر بانک، نوع حساب‌هایی که ارائه می‌دهند و شرایط مربوط به هر حساب را مشاهده کنید. همچنین، با توجه به نیازهای شخصی خود، می‌توانید بانکی را انتخاب کنید که بهترین خدمات و شرایط را برای شما فراهم می‌کند.

با داشتن حساب بانکی در کانادا، شما قادر خواهید بود به صورت رسمی در فعالیت‌های مالی مشارکت کنید، دریافت درآمد، پرداخت هزینه‌ها، انجام تراکنش‌های بانکی و استفاده از خدمات بانکی آنلاین و موبایلی باشید. حساب بانکی در کانادا به شما امکاناتی را می‌دهد که در زندگی روزمره و تجاری‌تان بسیار مفید و ضروری خواهد بود.

با موسسه ایران کانادا ، فرآیند باز کردن حساب بانکی در کانادا برای مهاجران تبدیل به یک تجربه آسان و مطمئن خواهد شد. ما به شما اطلاعات دقیق و راهنمایی کامل را ارائه می‌دهیم تا به راحتی و با موفقیت حساب بانکی خود را در کانادا باز کنید و به فعالیت‌های مالی خود بپردازید.

جهت درخواست افتتاح حساب فرم زیر را تکمیل کنید

خدمات ترانسفر و ارسال مرسوله 

 ما به عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات ترانسفر و ارسال مرسوله به کانادا، شما را در فرآیند ارسال بسته‌ها و مرسوله‌های خود به این کشور همراهی می‌کند. با توجه به اهمیت ترانسفر امن و سریع، ما به شما راهنمایی لازم را ارائه می‌دهیم تا بسته‌هایتان به مقصد خود در کانادا به‌سرعت و به‌سلامت رسانده شوند.

با تیم حرفه‌ای ما، می‌توانید بسته‌های خود را با اطمینان کامل به ما بسپارید. ما همکاری با شرکت‌های پستی و شرکت‌های حمل و نقل معتبر را برقرار کرده‌ایم تا بهترین خدمات ترانسفر و ارسال را به شما ارائه دهیم. بسته‌های شما با استفاده از روش‌های مطمئن و قابل ردیابی، با سرعت و امانت کامل به مقصد خود در کانادا منتقل خواهند شد.

همچنین، از طریق وبسایت ما می‌توانید قیمت‌ها، شرایط و زمان تحویل مرسوله‌ها را مقایسه کنید و بهترین انتخاب را برای نیازهای خود انجام دهید. ما به شما انواع خدمات ارسال را ارائه می‌دهیم، از جمله ارسال اضطراری، ارسال معمولی، بسته‌بندی ایمن، بیمه مرسوله و ردیابی آنلاین. همچنین، در صورت نیاز به خدمات خاص مانند ترانسفر مرسوله‌های حساس یا بزرگ، ما نیز آماده همکاری با شما هستیم.

با موسسه ایران کانادا ما، ترانسفر و ارسال مرسوله به کانادا دیگر دغدغه نخواهد بود. ما به شما راهنمایی کامل را ارائه می‌دهیم تا بسته‌هایتان با سرعت و امانت به مقصد خود در کانادا رسانده شوند. با اعتماد به خدمات ما، می‌توانید به آسودگی خاطر بسته‌های خود را ارسال کنید و مطمئن باشید که در دست بهترینان قرار دارند.

جهت درخواست ترانسفر و ارسال مرسوله فرم زیر را تکمیل کنید

سایر خدمات بعد از مهاجرت 

بعد از مهاجرت به کانادا، برخی دغدغه‌ها و نیازهای رایجی وجود دارد که مهاجران ممکن است با آنها روبرو شوند. در زیر، به برخی از این دغدغه‌ها و نیازهای رایج پس از مهاجرت به کانادا اشاره می‌کنم:

۱. زبان: تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسه مهارتی بسیار اساسی برای موفقیت در کانادا است. مهاجران ممکن است دغدغه‌هایی مانند بهبود زبان، شرکت در دوره‌های آموزش زبان یا کمک از منابع آموزشی مختلف را داشته باشند.

۲. آموزش و تحصیلات: مهاجرانی که به کانادا می‌روند، ممکن است دغدغه‌هایی مانند ادامه تحصیل، شرکت در دوره‌های حرفه‌ای و به‌روزرسانی مهارت‌های خود را داشته باشند.

۳. خدمات بهداشتی و درمانی: دسترسی به سیستم بهداشت و درمان کانادا و استفاده از بیمه بهداشتی در این کشور از جمله نیازهای اساسی پس از مهاجرت به کانادا است.

۴. تطبیق فرهنگی: مهاجران ممکن است با تغییرات فرهنگی، سبک زندگی و عادات متفاوت کانادا مواجه شوند. به دنبال تطبیق با جامعه محلی، درک فرهنگ و مشارکت فعال در فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی ممکن است نیاز داشته باشند.

همچنین، هر فرد می‌تواند دغدغه‌ها و نیازهای خاص خود را پس از مهاجرت داشته باشد. مهم است که درک و حمایت از مهاجران در این راه به صورت گسترده ارائه شود تا آنها بتوانند با موفقیت در کانادا به زندگی جدید خود ادامه دهند.

موسسه ایران کانادا این امکان را برای شما فراهم آورده است تا در خصوص هرگونه مشکل و ابهامی همراه و یاریگر شما و عزیزانتان باشد 

جهت درخواست مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید

برای کمک به مهاجرت تجاری با موسسه ایران-کانادا تماس بگیرید

 موسسه حقوقی ایران-کانادا می تواند به شما در این زمینه کمک کند. ما با بیش از 10سال تخصص برای کمک به شما برای دریافت اقامت کانادا از طریق مهاجرت تجاری ارائه می دهیم.

لطفاً فرم کوتاه ما را تکمیل کنید تا سؤال خود را مستقیماً به شرکت حقوقی ما ارسال کنید. یکی از وکلای ما برای تعیین وقت مشاوره تلفنی رایگان با شما تماس خواهد گرفت.

مشاوره حقوقی رایگان دریافت کنید

بهترین گزینه های شما عبارتند از:

برنامه کارگران ماهر فدرال (FSWP) از طریق اکسپرس اینتری
کلاس تجربه کانادا (CEC) از طریق اکسپرس اینتری
برنامه نامزدهای استانی (PNP)
برنامه کارگران ماهر کبک (اگر مایل به اقامت در کبک هستید)
برنامه تجارت ماهر فدرال (FSTP) از طریق اکسپرس اینتری (اگر در یک تجارت تخصص دارید)
برنامه مهاجرت اقیانوس اطلس
سایر برنامه های فدرال را در نظر بگیرید
کانادا برای تحصیل و تجربه کاری شما ارزش قائل است و آن را برای بسیاری از برنامه های مهاجرتی خود به کانادا در نظر می گیرد. برنامه های مهاجرتی زیادی وجود دارد که ممکن است واجد شرایط آنها باشید. بسیاری از این برنامه ها برای آموزش شما یک امتیاز تعیین می کنند. در صورت داشتن مدرک پیشرفته مانند کارشناسی ارشد یا دکترا، ممکن است امتیاز بیشتری دریافت کنید.

کاندیداهای مهاجرت به کانادا که حداقل یک سال سابقه کار ماهر دارند، احتمال بیشتری برای ادغام در بازار کار کانادا دارند. بار دیگر، بسیاری از برنامه‌ها برای تجربه کاری شما امتیازی قائل می‌شوند. بسته به برنامه ممکن است برای تجربه کاری بیشتر امتیاز بیشتری دریافت کنید.

بهترین گزینه های شما عبارتند از:

برنامه کارگران ماهر فدرال (FSWP) از طریق اکسپرس اینتری
کلاس تجربه کانادا (CEC) از طریق اکسپرس اینتری
برنامه تجارت ماهر فدرال (FSTP) از طریق اکسپرس اینتری (اگر در یک تجارت تخصص دارید)
برنامه نامزدهای استانی (PNP)
برنامه کارگران ماهر کبک (اگر مایل به اقامت در کبک هستید)
برنامه مهاجرت اقیانوس اطلس
سایر برنامه های فدرال را در نظر بگیرید
بابت دریافت پیشنهاد شغلی شما تبریک می گویم. گام بعدی در حال حاضر این است که مطمئن شوید قبل از سفر به کانادا ویزای خود را دریافت کرده اید.

ممکن است برای تعدادی از برنامه ها واجد شرایط باشید. اگر پیشنهاد شغلی داشته باشید، ممکن است امتیازات اضافی سیستم رتبه بندی جامع (CRS) را تحت سیستم اکسپرس اینتری کانادا دریافت کنید.

علاوه بر این، ممکن است برنامه های استانی برای کسانی که پیشنهاد شغلی در یک استان خاص دارند، وجود داشته باشد.

اگر یکی از اعضای خانواده یا یکی از بستگان نزدیک در کانادا دارید، ممکن است بتوانید اقامت دائم کانادا را تحت برنامه کلاس خانواده دریافت کنید.

اگر دوستی دارید که قبلاً در کانادا زندگی می کند، ممکن است این گزینه از طریق یک برنامه نامزد استانی (PNP) به شما ارائه دهد که برای داشتن ارتباط نزدیک با استان امتیاز اعطا می کند. به عنوان مثال، اگر دوستی دارید که در منیتوبا زندگی می کند و مقیم دائم یا شهروند کانادا است، ممکن است امتیاز اضافی تحت جریان مهاجرت کارگران ماهر مانیتوبا دریافت کنید.

علاوه بر این، هنگام درخواست تحت اکسپرس اینتری، اگر خواهر یا برادری داشته باشید که در زمان درخواست در کانادا زندگی می کند، امتیاز بیشتری دریافت می کنید، مشروط بر اینکه خواهر یا برادر بالای 18 سال سن داشته باشند.

اگر حداقل یک سال در کانادا کار کرده اید، ممکن است واجد شرایط درخواست برای کلاس تجربه کانادایی تحت سیستم اکسپرس اینتری کانادا باشید. همچنین در صورتی که واجد شرایط برنامه کارگران ماهر خارجی (FSWP) یا برنامه مشاغل ماهر خارجی (FSTP) باشید، تحت سیستم رتبه بندی جامع (CRS) برای تجربه کاری خود در کانادا امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد.

اگر تجربه کاری شما در کبک بوده است، ممکن است از طریق کلاس تجربه کبک واجد شرایط باشید.

بهترین گزینه های شما عبارتند از:

کلاس تجربه کانادا (CEC) از طریق اکسپرس اینتری
برنامه کارگران ماهر فدرال (FSWP) از طریق اکسپرس اینتری
برنامه تجارت ماهر فدرال (FSTP) از طریق اکسپرس اینتری (اگر در یک تجارت تخصص دارید)
کلاس تجربه کبک
علاوه بر این، داشتن تجربه کانادایی فرصت های مهاجرتی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. جریان‌های مختلف برنامه نامزد استانی (PNP) به افرادی که تجربه کاری در کانادا دارند، پاداش می‌دهد.

اگر صاحب یا مدیریت کسب و کاری هستید، این ممکن است به شما کمک کند تا برای چندین جریان مهاجرت تجاری برنامه نامزد استانی یا برنامه های سرمایه گذار تجاری و کارآفرین ارائه شده توسط دولت های کانادا و کبک واجد شرایط باشید.

اگر دارای ارزش خالص بالایی هستید و مایل به ادامه کار یا سرمایه گذاری در کانادا هستید، چندین فرصت مهاجرتی به کانادا وجود دارد که ممکن است در دسترس شما باشد. این برنامه ها برای کمک به غنی سازی اقتصاد کانادا با درخواست از شما برای سرمایه گذاری در دولت کانادا یا کبک، یا استفاده از تجربه مدیریت یا مالکیت کسب و کار خود برای راه اندازی یک تجارت در کانادا یا کبک طراحی شده اند.

بسیاری از استان‌ها جریان‌های تجاری یا سرمایه‌گذاری را تحت یک برنامه نامزد استانی (PNP) ارائه می‌دهند.

علاوه بر این، ممکن است به برنامه های مهاجرت کارآفرین و سرمایه گذار تجاری علاقه مند باشید. این برنامه ها توسط دولت های فدرال یا کبک اجرا می شوند و فرصت های عالی برای به دست آوردن وضعیت اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی ارائه می دهند.

اگر از یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد شغلی دارید و مطمئن نیستید که چه کاری باید انجام دهید، خدمات اجازه کار ما را بررسی کنید تا مقدمه ای در مورد آنچه برای کسب مجوزهای مناسب برای کار در کانادا نیاز دارید، دریافت کنید. موسسه ایران- کانادا از ابتدا تا انتها به شما کمک می کند.

استان کبک شرایط خاص خود را برای کار در کبک دارد. برای شروع، شما باید سندی به نام CAQ را به عنوان بخشی از فرآیند دریافت کنید. همچنین باید توجه داشته باشید که کبک فهرست مشاغل خاص خود را دارد که امکان صدور سریع ارزیابی تأثیر بازار کار را فراهم می کند. ما با پیچیدگی های درخواست های مهاجرت و مجوز کار به استان کبک آشنا هستیم و بسیاری از متخصصان ما به زبان فرانسه مسلط هستند. برای بهره مندی از تجربیات ما با ما تماس بگیرید و حتماً به ما اطلاع دهید که در استان کبک پیشنهاد کاری دارید.

کانادا رابطه خاصی با ایالات متحده و مکزیک دارد که به افراد خاصی اجازه می دهد در کانادا کار کنند. نفتا سابق اکنون موافقتنامه کانادا-ایالات متحده-مکزیک (CUSMA) نامیده می شود که به افراد اجازه می دهد تحت مجوز کار CUSMA در کانادا کار کنند. CUSMA به چهار دسته تقسیم می‌شود که افراد حرفه‌ای، نقل و انتقالات درون شرکتی، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را پوشش می‌دهد و به این افراد اجازه می‌دهد فرآیند سنتی مجوز کار را دور بزنند. همین امروز با ما تماس بگیرید و حتماً توجه داشته باشید که شهروند ایالات متحده یا مکزیک هستید.​​​​​​​

اگر شما یک کارفرمای کانادایی هستید که به دنبال استخدام کارگری از خارج از کشور هستید، خوشحال می‌شویم اقدامات مناسب برای آوردن آن کارگر به کانادا را به شما توصیه کنیم. متخصصان مجوز کار ما در مورد نیازهای تجاری شما، صلاحیت های کارگری که در نظر دارید و گزینه هایی که برای بردن آن کارگر به کانادا دارید با شما صحبت خواهند کرد. بسته به نیاز شما، ممکن است لازم باشد برای ارزیابی تاثیر بازار کار درخواست دهید. از طرف دیگر، ممکن است برنامه‌های خاصی وجود داشته باشد که برای رفع سریع نیازهای شما از طریق معافیت، از جمله از طریق انتقال درون شرکتی، طراحی شده است. برای اینکه ببینید چه گزینه هایی در دسترس شما هستند، همین امروز با ما تماس بگیرید و نیازهای کسب و کار خود را با ما در میان بگذارید.

کانادا راه های مختلف مجوز کار را به استعدادهای جهانی فناوری ارائه می دهد که در این کشور پیشنهاد شغلی دارند، از جمله از طریق قراردادهای تجارت آزاد مانند CUSMA. یکی از برجسته ترین مسیرها، جریان جهانی استعدادها نام دارد. جریان استعدادهای جهانی به استعدادهای فناوری اجازه می دهد تا مجوز دولت فدرال را برای کار در کانادا در مدت یک ماه دریافت کنند. اگر کارگر یا کارفرمایی هستید که به دنبال دریافت مجوز کار برای استعدادهای فنی از طریق جریان استعدادهای جهانی یا بسیاری از گزینه های دیگر که ممکن است در اختیار شما باشد، لطفاً با ما تماس بگیرید.

ارزیابی تاثیر بازار کار برای کارگران تلویزیون و سینما در کانادا الزامی نیست، اما کارگران و تهیه کنندگان خارجی همچنان باید الزامات مجوز کار کانادا را رعایت کنند. برای آشنایی با نحوه دریافت مجوز کار برای تلویزیون و فیلم اینجا را کلیک کنید.

علاوه بر مجوزهای کار کارآفرینی، اگر تجربه مدیریت کسب و کار یا کارآفرینی دارید، حتماً برنامه ویزای کارآفرینی استارت‌آپ کانادا را نیز بررسی کنید. همچنین باید صفحه ما را درباره راه اندازی کسب و کار بین المللی در کانادا بررسی کنید تا درباره استفاده از مجوز کار انتقال درون شرکتی برای راه اندازی یک کسب و کار جدید در کانادا بیشتر بدانید.

تعدادی برنامه وجود دارد که به افراد خوداشتغال اجازه می دهد تحت شرایط خاصی در کانادا کار کنند. اگر به دنبال کار در کانادا به صورت خوداشتغالی هستید، این روند ممکن است کمی پیچیده باشد. با این حال، ما خوشحال خواهیم شد که شرایط شما را برای کار در کانادا ارزیابی کنیم و با ما تماس بگیرید تا در مورد گزینه های خود بیشتر بدانید.

بسته به مدت زمانی که در کانادا تحصیل کرده اید، ممکن است واجد شرایط مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) باشید. این مجوز کار یک فرصت عالی برای شما برای توسعه تجربه کانادایی است، به خصوص اگر به دنبال درخواست برای مهاجرت به کانادا تحت اکسپرس اینتری، برنامه نامزد استانی یا از طریق کبک هستید. برای کمک به PGWP با ما تماس بگیرید.

اگر به دنبال کار در کانادا هستید یا در حال حاضر یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمای کانادایی دارید و مطمئن نیستید که در مرحله بعد چه کاری انجام دهید، ما ابزار عالی برای شروع کار شما را داریم. همچنین ممکن است بخواهید برخی از منابع شغلی عالی ما، مانند ابزار جستجوی شغل یا سایر ابزارهای مربیگری شغلی ما را بررسی کنید.